Online Katalog
TREN
RUES

Unormak, vizyonuna uygun olarak müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak ve değer yaratmak için çaba göstermektedir. Amacımız bu hedefleri en iyi şekilde gerçekleştirmektir. Yüksek kalite standartlarını korumak için aşağıdaki prensipler, kalite yaklaşımımızın temelini oluşturur:

- Uluslararası standartlara uygun yüksek kaliteli ürünlerin üretimini sağlamak için süreçlerimizi ve ürünlerimizi ileri teknoloji ve 7/24 kontrol ile takip etmekteyiz.

- Güçlü bir kalite kültürüyle, "her işi ilk seferinde doğru ve sürekli olarak" yapma hedefini tüm çalışanlarımızla paylaşmaktayız.

- Ulusal ve uluslararası standartlara ve düzenlemelere uygun hareket ederek işlerimizi en yüksek kalite uygulamalarına uygun hale getirmekteyiz.

- Satın alma sürecinden satış sonrası desteğe kadar güvene dayalı ilişkilere öncelik vererek kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktayız.

- Entegre Yönetim Sistemimiz çerçevesinde çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini önceliğimiz olarak görmekte ve çevre ve toplum konusunda sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmekteyiz.

- Teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikçi yaklaşımlar sunmakta ve müşteri taleplerinin değişimine uyum sağlamaktayız.

Bu prensipleri benimseyerek Unormak, her etkileşimde en yüksek kalite standartlarını karşılayan ürünler ve hizmetler sunmayı, müşteri beklentilerini aşmayı ve değer yaratmayı hedeflemektedir.

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Takip EdinFacebookInstagramYoutube