Online Katalog
TREN
RUES

Unormak, temel beslenme ihtiyaçları için hayati öneme sahip olan un ve unu mamuller üretimini, bugünkü standartlara uygun tesislerde modern teknolojiyi kullanarak gerçekleştirmek mümkündür. UNORMAK ©, 1987 yılından bu yana bu sektörde görevini ve sorumluluğunu yerine getirmektedir. Gelişmiş makineleri ve kurulu tesisleri ile hem yurt içinde hem de uluslararası alanında üne sahip olmuştur. Şirketimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla un ve irmik fabrikalarının kurulumu için anahtar teslim projeler sunmada uzmanlaşmıştır.
Hizmetlerimizin yanı sıra, müşterilerimizin makine ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. UNORMAK, sadece un, kepek ve irmik makineleriyle sınırlı değildir; aynı zamanda mısır unu, baklagiller ve tohum ayırma makineleri de sunmaktayız. Deneyimli teknik personelimiz, sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek, kalite ve zamanında teslim konusunda müşteri beklentilerini karşılar. Müşteri memnuniyeti bizim temel prensibimizdir.

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Takip EdinFacebookInstagramYoutube